Dramatyczne spotkanie w St.Petersburgu! Krychowiak gra dalej!

23 kwi 2015, 22:57

Dramatyczne spotkanie rozegrały ekipy Zenitu St. Petersburg i Sevilli Grzegorza Krychowiaka! Ostatecznie mieliśmy remis 2:2 i do półfinału rozgrywek awansowali Hiszpanie!

Mecz lepiej rozpoczął się dla gości, którzy mimo jednobramkowej zaliczki z pierwszej batalii już w 6. minucie za sprawą Carlosa Baccy objęli prowadzenie.

Rosjanie nie zamierzali złożyć broni i ruszyli do ataku. Na efekty musieliśmy jednak czekać aż do drugiej połowy. W 48. minucie Rondon wlał nadzieję zgromadzonym na stadionie kibicom, a 24 minuty później kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Hulk! W tym momencie mieliśmy dogrywkę, ale na 5 minut przed końcem Kevin Gameiro uciszył cały stadion i dał awans drużynie Krychowiaka.

Polak jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić rozegrał dobre zawody przez pełne 90 minut!