Drużyna Michała Marcjanika zremisowała z Cagliari. Były zawodnik Arki znów na ławce rezerwowych

20 sty 2019, 20:03

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie pomiędzy Cagliari Calcio a Empoli FC (2:2) w ramach 20. kolejki Serie A. Cały mecz na ławce rezerwowych gości spędził Michał Marcjanik.

W 36. minucie spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Leonardo Pavolettiego. Goście zdołali odpowiedzieć dopiero po przerwie, kiedy to Giovanni Di Lorenzo doprowadził do wyrównania. W 81. minucie prowadzenie ekipie Marcjanika dał Miha Zajc, któremu asystował Francesco Caputo. Ostatnie słowo należało jednak do miejscowych i w doliczonym czasie spotkania za sprawą trafienia Diego Fariasa ponownie doprowadzili do wyrównania stanu meczu.

Były zawodnik Arki Gdynia, Michał Marcjanik po raz kolejny mecz obserwował z pozycji ławki rezerwowych. 24-letni obrońca nie zdołał póki co zadebiutować w lidze włoskiej.

Cagliari Calcio 2:2 Empoli FC

36. Pavoletti, 90+1. Farias – 70. Di Lorenzo, 81. Zajc

Cagliari Calcio: Cragno – Srna, Pisacane, Romagna, Padoin – Ionita, Cigarini (78. Bradarić), Birsa (68. Faragò) – Barella – Pavoletti, Pedro (74. Farias)

Empoli FC: Provedel – Di Lorenzo, Veseli, Silvestre, Rasmussen, Pasqual (C) – Acquah (66. Alejandro Rodríguez), Brighi (57. Uçan), Traorè – Zajc, Caputo