Drużyna Zielińskiego pewnie pokonuje Napoli!

Aktualizacja: 1 maj 2015, 01:38
30 kwi 2015, 23:01

Właśnie zakończyła się 33. kolejka rozgrywek Serie A, a w dzisiejszym spotkaniu Empoli na własnym stadionie podejmował Napoli. Mecz zakończył się zwycięstwem 4:2 dla drużyny z Toskanii, a Piotr Zieliński na boisku pojawił się w 62. minucie.

Na 6 bramek, które padło w tym spotkaniu aż 3 to były trafienia samobójcze. Pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze Empoli kiedy już w 8 minucie bramkę zdobył Maccarone. Do szatni na 15 minutową przerwę drużyna Rafaela Beniteza schodziła przegrywając już 3:0. Kiedy w 64 minucie piłkarze Napoli zdobyli swoją pierwszą bramkę to próbowali iść za ciosem i zdobyć kolejne bramki jednak rzeczywistość brutalnie zweryfikowała te zamiary i w 81 minucie Albiol skierował piłkę do własnej bramki i było już 4:1. W 1 minucie doliczonego czasu gry wynik na 4:2 ustalił Marek Hamsik.

Po tym meczu Empoli wskoczyło na 14. ligową lokatę, natomiast Napoli dzięki tej porażce może stracić szanse na grę w Lidze Mistrzów bowiem do 3 miejsca, które daje możliwość gry w kwalifikacjach LM traci 5 punktów. Do końca sezonu zostało 5 kolejek.

Empoli – Napoli 4:2
Maccarone 8′, Britos M 43′(sam.), Saponara 45′, Albiol 81′(sam.) – Laurini 64′(sam.), Hamsik 90’+1′