Strona główna Piłka nożna Europejskie puchary Duże pieniądze za wyeliminowanie zespołu Polaków !

Duże pieniądze za wyeliminowanie zespołu Polaków !

0

   Jak się  nieoficjalnie dowiedzieliśmy, aż 9 milionów Euro obiecano piłkarzom Starej Damy za wyeliminowanie Borussi Dortmund z Błaszczykowskim i Piszczkiem w składzie! 

   Włosi liczą, że uda się utrzymać przewagę wywalczoną w Turynie (2:1) Jak wspomniał Andrea Agnelli “dodatkowe apanaże mają wyzwolić w czarno białych motywację do walki!” Nie da się ukryć, że to jest bardzo obiecująca zachęta, jednak Stara Dama boryka się z problemami kadrowymi. Wielkim nieobecnym na Signal Iduna Park będzie między innymi Andrea Pirlo! No coż, jeżeli pieniądze mają być główną zachętą dla piłkarzy włoskiego potentata, to z całym szacunkiem dla prezesa Agnellego uważam, że na drużynę Kloppa może  to okazać się po prostu zbyt mało! O wiele ważniejsze są aspekty sportowe!

   Jeżeli z kolei chodzi o zespół Błaszczykowskiego i Piszczka to podobnie jak Juventus, również boryka się on z problemami kadrowymi!  Nie wystąpi Łukasz Piszczek ostoja i prawdziwa bariera schwarz-gelbe na prawej stronie obrony. Nie wiadomo czy zagra Mhitaryan. Na drobne urazy narzekają Reus, Bender, Kehl.

      Nie wiem ja się to wszystko zakończy ale jestem przekonany, że obie jedenastki mają nad Wisłą wielu kibiców którzy gorliwie będą dopingować obie drużyny.

Poprzedni artykułKolejny Francuz na drodze Janowicza!
Następny artykułEmocjonująca końcówka w Bełchatowie!
Sport zawsze był dla mnie ważny. W młodości grałem między innymi w piłkę nożną i koszykówkę. Dziennikarzem polski sport zostałem z pasji! Zawsze mnie to pociągało. Wyobrażałem sobie siebie przed mikrofonem i próbowałem naśladować najlepszych speców w tej dziedzinie. Teraz mam ku temu okazję. Mogę się opierać na wielkich mistrzach polskiego sportowego mikrofonu. Dariusz Szpakowski, Włodzimierz Szaranowicz, Andrzej Zydorowicz, Tomasz Zimoch, Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski, św. pamięci Bohdan Tomaszewski i Jan Ciszewski potrafili budować atmosferę wielkiego sportowego święta. Są po dziś dzień dla mnie niedoścignionym wzorem.

Komentarze