Strona główna Piłka nożna Duży problem Adama Nawałki

Duży problem Adama Nawałki

0

W meczu reprezentacji Polski przeciwko Irlandii bardzo słabo wyglądał środek pola. W kadrze Nawałki przydałby się zawodnik kreatywny, potrafiący rozegrać piłkę i dostarczyć ją do Milika i Lewandowskiego, do których aktualnie podań jest jak na lekarstwo. 

Otwiera się zatem szansa dla młodego Karola Linettego z Lecha Poznań. Zawodnik “Kolejorza” notuję ostatnio dobre występy i rozwija się pod skrzydłami Macieja Skorży. Linetty pokazuję, że stać go na grę na wysokim poziomie pomimo, że za sobą ma dopiero dwadzieścia wiosen.

Alternatywą dla Nawałki może być także Eugen Polanski. Piłkarz niemieckiego Hoffenheim w tym sezonie zdobył 4 bramki, do tego dołożył 4 asysty. Gdyby nie konflikt z selekcjonerem być może od niego zaczynało by się ustalanie składu. Może czas najwyższy się pogodzić.

W Turcji dobrze radzi sobie Ludovic Obraniak. Grający obecnie w 13. drużynie tureckiej ligi – Caykur Rizespor zawodnik na pozycji rozgrywającego czuję się jak ryba w wodzie. Obraniak mecz za meczem wychodzi w pierwszym składzie swojego zespołu.

Komentarze