Dvalishvili i spółka sprawiają nie lada sensację!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:42
7 cze 2016, 23:14

Reprezentacja Hiszpanii w swoim ostatnim sparingu przed mistrzostwami Europy zaliczyła kompromitującą wpadkę ulegając Gruzji 0:1.

Nie tylko nasza kadra zaliczała niepokojące potknięcia w meczach towarzyskich przed mistrzostwami Europy. We wtorkowym spotkaniu sparingowym obrońcy tytułu w słabym stylu przegrali 0:1 z dużo niżej notowaną Gruzją.

Hiszpanie przez całe spotkanie bili głową w mur i nie potrafili ani razu wpakować piłki do siatki. Co nie udało się im powiodło się ich rywalom. W 40. minucie Davida de Geę pokonał Okriashvili. Jak się później okazało była to jedyna bramka w tym spotkaniu.

W pierwszym składzie Gruzinów zagrał dobrze nam znany z ekstraklasowych boisk- Vladimer Dvalishvili. Ofensywny zawodnik przebywał na murawie do 72. minuty. Z kolei drugi przedstawiciel naszej ligi – Lasha Dvali całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.