Dynamo gromi w Pucharze. Bramka Teodorczyka!

27 paź 2015, 19:49

Dynamo Kijów rozbiło na własnym stadionie w meczu rewanżowym 1/8 finału Pucharu Ukrainy Obolon-Brovar Kijów aż 5:0. Bramkę zdobył wracający po kontuzji Łukasz Teodorczyk!

Już po pierwszym meczu wygranym przez Dynamo 2:0 było jasne, że w ćwierćfinale zobaczymy mistrza kraju. Dziś gospodarze tylko udowodnili swoją wyższość.

Już po pierwszej połowie Dynamo po dwóch bramach Denysa Garmasha prowadziło 2:0. W drugiej połowie najpierw za drugą żółtą, czerwoną kartę zobaczył Prodan. To tylko pogrążyło Obolon. Najpierw na 3:0 samobója strzelił Kulinich, po chwili na 4:0 bramkę zdobył Oleg Gusev, a na 10 minut przed końcem rywali dobył Łukasz Teodorczyk, który pojawił się na murawie w 64. minucie zmieniając Juniora Moraesa.