Dynamo pokonało Czornomoreć, grał Teodorczyk

Aktualizacja: 29 lis 2015, 23:31
29 lis 2015, 17:54

Dynamo Kijów pokonało na własnym stadionie Czornomoreć Odessa 2:1. W drugiej połowie na boisku pojawił się Łukasz Teodorczyk.

Zgodnie z przewidywaniami to gospodarze, którzy byli faworytem tego spotkania byli częściej przy piłce oraz groźniej atakowali. Długo nie udało im się jednak pokonać bramkarza rywali. Dopiero tuż przed przerwa wynik mecz otworzył Derlis Gonzalez.

Kiedy po przerwie podwyższył Yarmolenko wydawało się, że Dynamo odniesie pewne zwycięstwo. Podobnie myślał trener zespołu z Kijowa, który na boisko zaczął wpuszczać graczy rezerwowych. Od 60. minuty na murawie oglądaliśmy Łukasza Teodorczyka. Tymczasem pod koniec meczu kontaktową bramkę strzelili goście dzięki czemu mieliśmy niespodziewane emocje. Sensacji jednak nie było. Dynamo pokonało Czornomoreć i jest na drugim miejscu w tabeli z 40 punktami.