Dynamo Teodorczyka remisuje w pierwszym starciu!

Aktualizacja: 20 cze 2015, 12:01
16 kwi 2015, 22:58

Dynamo Kijów Łukasza Teodorczyka zremisowało 1:1 z Fiorentiną w pierwszym spotkaniu 1/4 finału Ligi Europy!

Jedyną bramkę dla gospodarzy w 36. minucie zdobył Jeremain Lens, który przełożył sobie piłkę na lepszą nogę i zdecydował się na strzał z 18. metra. Futbolówka odbiła się od nogi jednego z obrońców i wpadła do bramki!

Taki wynik utrzymywał się aż do 92. minuty, jednak na minutę przed końcem doliczonego czasu gry wyrównującą bramkę zdobył Babacar, który wykorzystał dośrodkowanie Fernandeza.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i gospodarze zremisowali 1:1. Reprezentant Polski grał przez 90 minut jednak nie stworzył niebezpieczeństwa pod bramką Neto. Jedyny dość groźny strzał oddał w 33. minucie, jednak jego strzał został zablokowany przez obrońcę Fiorentiny.