Efektowny wsad Sochana! Tak się fruwa nad obręczą w NBA [WIDEO]

14 paź 2022, 10:39

San Antonio Spurs przegrali z Oklahomą City Thunder w meczu przedsezonowym NBA (112:118). Określoną liczbę minut na parkiecie ponownie otrzymał Jeremy Sochan, który dodatkowo popisał się efektownym wsadem. W teksańskiej hali AT& T Center w San Antonio przez większość spotkania rezultat końcowy był sprawą otwartą. Zadecydowały ostatnie fragmenty rywalizacji.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Jeremy Sochan z premedytacją zaatakował obręcz

San Antonio Spurs zakończonego minionej nocy okresu przygotowawczego do zbliżającej się kampanii NBA bez wątpienia nie zaliczą do udanych. Oczywiście, tylko pod względem osiąganych wyników, ponieważ trener Gregg Popovich zapewne już wyciągnął wnioski z pięciu rozegranych potyczek przedsezonowych (jedno zwycięstwo, cztery porażki).

“Ostrogi” uległy w ostatnim pojedynku Oklahomie City Thunder 112:118, choć akurat w tym meczu o losach współzawodnictwa zadecydowały detale. “Pop” zgarnął dobry materiał do analizy i może go przestudiować ze swoim sztabem szkoleniowym. Czasu do startu NBA pozostało bardzo niewiele, zatem trener Spurs na pewno posiada już jakiś plan.

W drużynie z Teksasu 22 minuty rozegrał Jeremy Sochan, który uzyskał sześć punktów (3/7 FG, 0/2 3PT, 0/4 FT), zebrał z tablic siedem piłek i zaliczył przechwyt. Ponadto Polak po jednym z wejść pod kosz kolegi z zespołu świetnie się ustawił. 19-latek bardzo ładnie wyczekał moment podania i zapakował piłkę do kosza. Właśnie tak, jak w ubiegłym roku robił to w drużynie uniwersyteckiej Baylor Bears.

Najlepsza koszykarska liga świata rozpocznie sezon 2022/2023 w nocy z wtorku na środę (18-19 października). Wówczas będziemy mogli obserwować mecze otwarcia: Philadelphia 76ers – Boston Celtics oraz Los Angeles Lakers – Golden State Warriors. San Antonio Spurs z Jeremym Sochanem na pokładzie pierwsze spotkanie rozegrają 21 października, kiedy to na wyjeździe zmierzą się z Indianą Pacers.