Strona główna Piłka nożna Ekstraklasa jednak z kibicami

Ekstraklasa jednak z kibicami

0
N/Z Kibice Lechii Gdansk, race Fot. Marta Winnowicz

Choć w najbliższej kolejce piłkarskiej Ekstraklasy kibice żadnej z drużyn nie będą mogli zasiąść na trybunach, tak Polski Związek Piłki Nożnej chce by wkrótce się to zmieniło.

Ustępująca pandemia może spowodować, że jeszcze w tym sezonie będzie możliwość wpuścić na obiekt kilkuset fanów. We wniosku skierowanym do premiera Morawieckiego, PZPN chce by zmniejszyć aktualnie panujące restrykcje.

Władze futbolu w Polsce chcą by na początku wpuści na stadion 999 kibiców, co oznacza, że nie trzeba wznawiać imprez masowych. Na stadionie wciąż obowiązywałyby inne zasady bezpieczeństwa. – Widzowie mieliby obowiązek noszenia masek, bilety byłyby kupowane online, a organizatorzy zapewniliby wszystko co jest niezbędne do zachowania zasad bezpieczeństwa: dystans, środki dezynfekcji, plan wchodzenia i opuszczania stadionu – cytuje Super Express.

Tymczasem ŁKS Łódź chce by piłkarze nie czuli się samotni podczas rozgrywania ligowych spotkań. W tym celu klub rusza z akcją 12.zawodnik. Zabawa polega na zapełnieniu krzesełek zdjęciami fanów ŁKS-u. – Dla odpowiedniego efektu końcowego prosimy pamiętać o tym, aby przysyłać do nas zdjęcia jak najlepszej jakości o rozdzielczość minimum 10 megapikseli – mówi rzecznik prasowy ŁKS-u, Bartosz Król.

Do rozegrania pozostało jedenaście kolejek.

Źródło: Super Express i Eurosport http://credit-n.ru/zaymyi-v-ukraine.html

Komentarze