Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Ekstraklasa: Linetty wraca do składu

Ekstraklasa: Linetty wraca do składu

0
PODZIEL SIĘ

Wreszcie jakieś pozytywne wiadomości napłynęły z obozu mistrza Polski. Karol Linetty wróci najprawdopodobniej do składu Kolejorza.

Na temat problemów reprezentanta Polski i piłkarza Lecha wypowiadaliśmy się już wielokrotnie. Bez młodego piłkarza, drużyna dołuje w tabeli, a ostatnia sromotna porażka z bieniaminkiem z Niecieczy dopełniła czary goryczy. Trener Nawałka również nie mógł skorzystać z usług pomocnika. Przypomnijmy, iż mimo szumnych zapowiedzi, nie zagrał on w spotkaniu z Niemcami i Gibraltarem.
Jak się jednak okazuje, fani Kolejorza mogą odetchnąć z ulgą.
Jak zapewnia lekarz główny mistrza Polski dr Krzysztof Pawlaczyk “Wczorajsza konsultacja neurologiczna nie wykazała objawów ubytkowych. To pozwala na spokojne wprowadzanie Karola w trening, a także branie piłkarza pod uwagę przy ustalaniu składu meczowego” Dodał także, że młody pomocnik będzie pod stałą kontrolą jego sztabu.

Ta wiadomość może oznaczać, iż dwudziestolatek być może wybiegnie już w spotkaniu przeciwko Góralom z Podbeskidzia.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKac po reprezentacji, słaby mecz na początek kolejki.
Następny artykułPolacy w 2. Bundeslidze: Kosecki wrócił, Piossek zadebiutował, Klich nadal na ławce
Sport zawsze był dla mnie ważny. W młodości grałem między innymi w piłkę nożną i koszykówkę. Dziennikarzem polski sport zostałem z pasji! Zawsze mnie to pociągało. Wyobrażałem sobie siebie przed mikrofonem i próbowałem naśladować najlepszych speców w tej dziedzinie. Teraz mam ku temu okazję. Mogę się opierać na wielkich mistrzach polskiego sportowego mikrofonu. Dariusz Szpakowski, Włodzimierz Szaranowicz, Andrzej Zydorowicz, Tomasz Zimoch, Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski, św. pamięci Bohdan Tomaszewski i Jan Ciszewski potrafili budować atmosferę wielkiego sportowego święta. Są po dziś dzień dla mnie niedoścignionym wzorem.

Komentarze