Strona główna Piłka nożna Eliminacje Euro 2020 El. Euro 2020: Niespodzianka w “polskiej” grupie. Izrael lepszy od Austrii!

El. Euro 2020: Niespodzianka w “polskiej” grupie. Izrael lepszy od Austrii!

0

Do sporej niespodzianki doszło w spotkaniu pomiędzy Izraelem a Austrią, które zakończyło się niespodziewanym zwycięstwem gospodarzy 4:2. Podziałem punktów zakończył się z kolei mecz Słowenia – Macedonia Północna.

Reprezentacja Austrii po porażce z Polską 0:1 dość niespodziewanie uległa w Haifie reprezentacji Izraela i po dwóch kolejkach na koncie ma zero punktów. Trzy bramki w barwach gospodarzy zanotował Eran Zahavi, występujący na co dzień w chińskim Guangzhou R&F. Czwarte trafienie było autorstwa Munasa Dabbura. Dla reprezentacji Austrii dwukrotnie trafił Marko Arnautović.

Izrael 4:2 Austria

W spotkaniu pomiędzy Słowenią a Macedonią Północną padł wynik 1:1. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze za sprawą trafienia Miha Zajca, jednak po przerwie do wyrównania doprowadzili goście, dla których bramkę zdobył Enis Bardhi.

Słowenia 1:1 Macedonia Północna

Po dwóch kolejkach eliminacji Euro 2020 liderem grupy “G” została Polska z 6 punktami na koncie. Po 4 punkty mają Izrael oraz Macedonia Płn. Z dwoma punktami na 4. pozycji plasuje się Słowenia, natomiast bez punktów póki co tabelę zamykają Austria i Łotwa.

Komentarze