Strona główna Piłka nożna El. Euro 2020: Polska z pewnym awansem, Austria na ostatniej prostej. Sytuacja...

El. Euro 2020: Polska z pewnym awansem, Austria na ostatniej prostej. Sytuacja w grupie G

0

Reprezentacja Polski, dzięki wygranej z Macedonią Północną jest już pewna awansu na mistrzostwa Europy 2020. Bliscy świętowania są także Austriacy, którzy zwyciężyli ze Słowenią.

Reprezentacja Polski po 8 spotkaniach uzbierała 19 punktów, co gwarantuje awans na Euro 2020. Polacy wygrali sześć spotkań, jedno zremisowali oraz jedno przegrali. Zdobyli trzynaście bramek, a dwie stracili. Bilans ten Polacy będą mogli jeszcze poprawić, bowiem naszą reprezentację czekają listopadowe mecze z Izraelem oraz Słowenią. Niezależnie jednak od ich wyników, Polacy już dzisiaj mogą świętować pewny awans na trzecią wielką imprezę z rzędu.

Szampany niedługo powinny wystrzelić także w Austrii, która ma 16 punktów, czyli o 5 więcej niż trzecia Macedonia. Do szczęścia Austriakom wystarczy punkt w spotkaniach z Macedonią Północną i najgorszą w grupie Łotwą, lub korzystny wynik w innych spotkaniach. Minimalne szanse na awans mają jeszcze Macedonia Północna i Słowenia, ale oba te zespoły potrzebowałyby niemalże cudu.

Sytuacja punktowa w Grupie G:

Polska 19 pkt

Austria 16 pkt

Macedonia Północna 11 pkt

Słowenia 11 pkt

Izrael 8 pkt

Łotwa 0 pkt http://credit-n.ru/offers-zaim/zaym-na-kartu_migcredit.html

Komentarze