Strona główna Piłka nożna El. Euro 2020: Rywale Polaków osłabieni, selekcjoner zarządził zmiany

El. Euro 2020: Rywale Polaków osłabieni, selekcjoner zarządził zmiany

0

Najbliższym rywalem Biało-Czerwonych w walce o udział na mistrzostwach Europy będzie Łotwa, ale trzy dni później zmierzymy się na PGE Narodowym z reprezentacją Mołdawii Północnej. Trener tejże reprezentacji zdecydował się na zmiany w kadrze.

Pierwsza potyczka Macedończyków będzie miała miejsce 10 października w Skopju, ich rywalem będzie dobrze nam znana Słowenia, która coraz lepiej radzi sobie w naszej grupie eliminacyjnej. Po tym pojedynku podopiecznych Igora Angelovskiego będzie czekać walka o punkty w Warszawie, niestety dla niego nie w pełnym składzie.

Kontuzji doznał bowiem na co dzień występujący w hiszpańskim Levante UD – Enis Bardhi. Za pomocnika selekcjoner Macedonii Północnej postanowił powołać posiłki, które choć w niewielkim stopniu załatają dziurę podczas jego nieobecności.

Zaproszenie do gry otrzymali Gjorgji Stoilov i Mario Mladenovski, obaj nie występowali jeszcze w pierwszej reprezentacji swojego kraju, co jest dobrą informacją dla selekcjonera Jerzego Brzęczka, którego obowiązkowym zadaniem na kolejne dwa mecze w eliminacjach jest zdobycie kompletu sześciu punktów.

Spotkanie Polska – Macedonia Północna już 13 października o 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie. http://credit-n.ru/avtokredit.html

Komentarze