el. Ligi Mistrzów: Polak z asystą w meczu przeciwko mistrzowi Kosowa

9 lip 2019, 22:29

Występujący w zespole mistrza Walii, The News Saints F.C. Adrian Cieślewicz, zanotował dziś asystę w spotkaniu przeciwko FK Feronikeli z Kosowa (2:2). Było to pierwsze starcie I rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

Cieślewicz rozegrał dziś pełne 90 minut przeciwko mistrzowi Kosowa. Asystę zanotował w 77. minucie meczu przy stanie 1:0 dla TNS po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Do piłki w polu karnym dopadł Aeron Edwards i mocnym strzałem podwyższył prowadzenie gospodarzy.  Pierwsza bramka dla Walijczyków również padła po stałym fragmencie gry. W 49. minucie prowadzenie dla TNS z rzutu karnego zdobył bowiem Greg Draper.

W końcówce meczu do głosu doszli jednak goście z Kosowa i po trafieniach Mevlana Zeki oraz Astrita Fazliu doprowadzili do wyrównania. Rewanżowe starcie za tydzień w Kosowie.

9 lipca 2019, godz. 20:00 – el. Ligi Mistrzów

The News Saints F.C. 2:2 FK Feronikeli