El. ME U-19: Świetna inauguracja eliminacji w wykonaniu Polek!

12 wrz 2017, 20:25

Reprezentantki Polski w piłce nożnej do lat 19 w bardzo dobrym stylu zainaugurowały eliminacje do przyszłorocznych mistrzostw Europy. W pierwszym grupowym meczu “Biało-czerwone” pewnie pokonały rówieśniczki z Grecji 3:1.

Losy meczu nasze zawodniczki rozstrzygnęły praktycznie w pierwszej połowie. Bramki w 28. minucie Nikoli Karczewskiej i w 45. Roksany Ratajczyk dały Polkom dwubramkowe prowadzeni. W drugiej połowie rywalki złapały kontakt za sprawą Grigorii Pouliou, ale na kwadrans przed końcem kropkę nad “i” postawiła Kasandra Parczewska ustalając tym samym wynik spotkania.

W drugim meczu grupy 12. Rosjanki rozbiły rówieśniczki z Gruzji aż 4:0. Kolejne spotkanie Polek 15 września, a rywalkami będą Gruzinki.