Elche Przemysława Tytonia ratuje remis w końcówce

2 mar 2015, 22:57

W ostatnim spotkaniu 25. kolejki Primera Division klub naszego reprezentacyjnego bramkarza Przemysława Tytonia zremisował na wyjeździe w Vigo z Celtą 1:1.

Pierwsza połowa spotkania nie stała na wysokim poziomie, obie ekipy nie stwarzały zbyt wielu okazji i o pierwszej połowie można tyle powiedzieć…że się po prostu odbyła.

W drugiej połowie obie ekipy dążyły do strzelenia bramki. Jako pierwsi do bramki przeciwnika trafili piłkarze Celty Vigo za sprawą Krohn-Dehliego, który to w 61 minucie spotkania pokonał Przemysława Tytonia.

Wydawało się że Celta kontrolowała spotkanie, lecz 88 minuta meczu dla miejscowych kibiców zgromadzonych na stadionie była prawdziwym szokiem. Victor Rodrigez wbiegł w pole karne gospodarzy i tam został nie przepisowo powstrzymywany przez strzelca bramki dla Celty Krohn-Delhiego, Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Lomban i uratował gościom bardzo cenny jeden punkt na ciężkim terenie.

Celta Vigo – Elche 1:1 (0:0)
1:0 Krohn-Dehli 61′
1:1 Lomban 88′ (k.)