Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Eldin Omerović na testach w Legii Warszawa

Eldin Omerović na testach w Legii Warszawa

0
Foto: tspbb.pl

Legia Warszawa jest bliska zakontraktowania nowego zawodnika. Do Mateusza Wieteski i Jose Kante, który najprawdopodobniej dziś przyleci do Warszawy może dołączyć Eldin Omerović. 17-latek zagra dziś w sparingu z Mazurem Karczew.

Jak informuje serwis “Legia.net” młodzieżowy reprezentant Bośni i Hercegowina po sparingu i przejściu testów wróci do ojczyzny, gdzie będzie oczekiwał na decyzję ze strony mistrzów Polski.

– Interesowało się mną kilka klubów, ale przez agencję w Niemczech trafiłem na testy do Legii. Mogę powiedzieć, że warunki w Warszawie są fantastyczne, a całość jest dla mnie wielkim doświadczeniem. W niedzielę zagram w sparingu, a potem wrócę do Bośni i będę oczekiwał na decyzję ze strony mistrzów Polski – stwierdził piłkarz w rozmowie z bośniackimi mediami.

Omerović to środkowy pomocnik, który najczęściej gra na pozycji defensywnego pomocnika. Do tej pory występował w Slobodzie Tuzla, gdzie dostał możliwość debiutu w najwyżej klasie rozgrywkowej w Bośni. Zagrał pod koniec sezonu 90 minut przeciwko mistrzowi kraju – Zrinjskim Mostar.

Komentarze