eME: Szkocja – Polska 2:2 [Relacja LIVE]

Aktualizacja: 9 paź 2015, 16:16
8 paź 2015, 20:31

Remisujemy ze Szkocją 2:2, a to oznacza, że w ostatnim meczu musimy zremisować przynajmniej 1:1. Biało-czerwoni prowadzili od 3. minuty po bramce Roberta Lewandowskiego. Szkoci zdołali wyrównać przed zakończeniem pierwszej połowy. Gospodarze objęli prowadzenie w 62. minucie dzięki Fletcher’owi. Podopieczni Adama Nawałki zdołali wyrównać w ostatniej minucie doliczonego czasu gry.

94 – GOOOOOOOOOOOOOL! W ostatniej minucie Robert Lewandowski pokonuje Marshalla po zamieszaniu w polu karnym! Grosicki źle wykonał rzut wolny, a w jedenastce gospodarzy najlepiej zareagował napastnik Bayernu Monachium.

91 – Kolejny strzał Krychowiaka, ale i tym razem broni go szkocki golkiper.

87 – Dobra sytuacja Kamila Grosickiego po dośrodkowaniu Łukasza Piszczka, ale pomocnik Rennes zmarnował ją.

84 – Żółty kartonik dla Grzegorza Krychowiaka.

83 – Ostatnia zmiana w polskiej reprezentacji. Z boiska zszedł Jakub Błaszczykowski, a na murawie pojawił się Paweł Olkowski.

82 – Grosicki dośrodkowuje, ale Marshall po raz kolejny zanotował dobrą interwencję.

79 – Polscy piłkarze próbują stworzyć akcję, ale zakończyło się wyłącznie zablokowanym strzałem Jodłowca.

71 – Na boisku pojawił się obrońca Lechii Gdańsk Jakub Wawrzyniak. Zastąpił Macieja Rybusa.

71 – Groźna akcja Szkotów zakończona niecelnym strzałem Forresta.

69 – Pierwsza zmiana u piłkarzy Gordona Strachana. Murawę opuścił Naismith, a wszedł na nią Maloney.

68 – Dośrodkowanie Grosickiego z rzutu wolnego, ale piłkę pewnie złapał Marshall.

67 – Strzał Krychowiaka broni szkocki golkiper.

66 – Doskonała kontra gospodarzy. Brown wyprowadził piłkę, podał do Huttona. Ten dośrodkował do Fletchera, którzy uderzył w środek bramki.

63 – Z boiska zszedł Arkadiusz Milik, a zastąpił go Tomasz Jodłowiec.

62 – Gol dla Szkotów! Fletcher uderza w polu karnym po długim słupku i po raz drugi Łukasz Fabiański jest zmuszony wyjąć piłkę z siatki. I tym razem polski golkiper nie ponosi odpowiedzialności za tę bramkę.

60 – Błaszczykowski dośrodkował, ale piłka przeleciała przez pole karne.

56 – Druga żółta kartka w tym spotkaniu. Tym razem otrzymał ją Brown, po faulu na Lewandowskim.

53 – Akcja za akcją. Milik z Lewandowskim ruszyli do ataku ale dobrze zainterweniowała defensywa Szkocji. Gospodarze odpowiedzieli kontrą. Fletcher uderzył piłkę głową, ale ta powędrowała obok bramki.

50 – Piszczek dośrodkował do Lewandowskiego, ale napastnik Bayernu nie wykorzystał szansy.

47 – Odpowiadają gospodarze. Naismith pomylił się w doskonałej okazji i biało-czerwoni mieli sporo szczęścia.

46 – Nasi piłkarze byli bliscy objęcia prowadzenia! Strzał Milika obronił Marshall. Możemy żałować, że w tej sytuacji napastnik uderzał słabszą, prawą nogą.

46 – Rozpoczynamy drugą połowę!

Polscy piłkarze remisują do przerwy ze Szkotami 1:1. Bramki strzelili Robert Lewandowski (3. min) oraz pomocnik Bournemouth Matt Ritchie (45. min). Na kolejną dawkę emocji zapraszamy za 15 minut!

45 – Gol do szatni! Ritchie uderza nie do obrony i mamy wyrównanie. Szkot uderzył z ok. 25 metrów po długim słupku i bramkarz Swansea był bez szans.

41 – Polacy także stworzyli sobie dobrą sytuację, ale brakowało wykończenia.

40 – Sporo zamieszania przed bramką polskiego golkipera. Ostatecznie zakończyło się niecelnym strzałem.

35 – Dobra interwencja Łukasza Fabiańskiego. Ritchie posłał piłkę do pola karnego, ale bramkarz Swansea świetnie zareagował.

34 – Ritchie uderza, ale piłka odbija się od muru. Dochodzi do Huttona, ale ten stał na pozycji spalonej.

33 – Mączyński fauluje przed polem karnym i gospodarze będą mieć okazję do wyrównania.

29 – Błaszczykowski był bardzo bliski podwyższenia prowadzenia! Piłka minęła słupek o kilkanaście centymetrów.

28 – Milik uderzał, ale piłka poleciała wysoko nad bramką Marshalla.

26 – Zamieszanie w polu karnym biało-czerwonych. Strzał Naismitha zblokował Kamil Glik.

25 – Kolejna kontra Polaków, ale Grosicki nie zdołał utrzymać piłki w grze.

21 – Żółta kartka dla Macieja Rybusa. Polski obrońca był wyraźnie spóźniony w próbie odebrania piłki Naismith’owi.

17 – Polscy piłkarze w posiadaniu piłki. Gospodarze nie są na razie w stanie zagrozić.

13 – Pierwszy rzut rożny dla Szkotów, ale Naismith sfaulował Fabiańskiego.

12 – Gospodarze odpowiadają kontrą, z której nic nie wynikło.

11 – Kolejna groźna akcja biało czerwonych. Grosicki podaje do Lewandowskiego, ale ten nie trafił w piłkę.

10 – Mączyński uderza, ale piłka odbiła się od szkockiego piłkarza i mamy rożny.

8 – Fletcher za mocno do Flethcera i od bramki rozpocznie golkiper polskiej reprezentacji.

5 – Szkoci na razie nie są w stanie zagrozić Fabiańskiemu, a nasi piłkarze przejmują kontrolę na boisku.

3 – Lewandowski! 1:0 dla Polski! Świetne prostopadłe podanie Arkadiusza Milika i Lewy pokonał Marshalla w “sam na sam”. Powtórki jednak pokazują, że był minimalny spalony.

1 min. – Szkoci rozpoczęli!

Adam Nawałka postawił na tę “11”: Fabiański – Piszczek, Pazdan, Glik, Rybus – Błaszczykowski, Krychowiak, Mączyński, Grosicki – Milik, Lewandowski.

Z kolei selekcjoner gospodarzy wystawił do gry tych piłkarzy: Marshall, Hutton, Whittaker, R.Martin, Hanley, Forrest, D.Fletcher, Brown, S.Fletcher, Naismith, Ritchie.

Strona odświeża się automatycznie co 60 sekund!
(jeśli strona nie odświeży się przez kilka minut prosimy zrobić to ręcznie, następnie czynność ponownie będzie wykonywana automatycznie)