eMME: Pewne zwycięstwo podopiecznych Michniewicza nad Estonią

Aktualizacja: 17 sty 2023, 13:27
10 wrz 2019, 20:07

Reprezentacja Polski do lat 21 pokonała w meczu 2. kolejki eliminacji do mistrzostw Europy Estonię 4:0.

Podopieczni Czesława Michniewicza, którzy na otwarcie eliminacji pokonali 1:0 Łotwę byli stawiani w roli faworyta w pojedynku z Estonią co potwierdzili już w szóstej minucie gdy prowadzenie Biało-Czerwonym dał Przemysław Płacheta. W drugiej części spotkania Polacy zaatakowali i w 65.minucie Ingmara Kristera pokonał Karol Fila. Dziesięć minut przed zakończeniem spotkania wynik podwyższył Kamil Jóźwiak, a w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry wynik z rzutu karnego ustalił Patryk Dziczek.

Polska – Estonia 4:0 (1:0)
Płacheta 6, Fila 65, Jóźwiak 80, Dziczek 90 (k)

Polska: Kamil Grabara – Karol Fila, Sebastian Walukiewicz, Jan Sobociński, Kamil Pestka – Kamil Jóźwiak (87, Patryk Szysz), Patryk Dziczek, Daniel Ściślak (69, Maciej Ambrosiewicz), Bartosz Bida (62, Mateusz Bogusz), Przemysław Płacheta (87, Marcin Listkowski) – Patryk Klimala (46, Paweł Tomczyk).