Strona główna Bez kategorii EURO 2016: Polak doceniony także na świecie!

EURO 2016: Polak doceniony także na świecie!

0

Michał Pazdan znalazł się w XI drugiej kolejki ME we Francji wg. portalu Goal.com. W meczu z Niemcami środkowy obrońca Legii był najlepszym zawodnikiem naszej drużyny i zatrzymał największe niemieckie gwiazdy.

Polska zremisowała z Niemcami 0:0. Nasza drużyna miała dogodne sytuację aby gola strzelić, ale zabrakło skuteczności np. u Arka Milika. W pierwszej połowie Niemcy nie oddali celnego strzału na bramkę Fabiańskiego, a duża w tym zasługa właśnie stopera Legii, który genialnie blokował Goetze czy Muellera. Obrońca stołecznego klubu nie podjął praktycznie ani jednej błędnej decyzji. Po meczu w mediach i na portalach społecznościowych “Pazdek” robił furorę, podobnie zresztą jak Bartosz Kapustka po pierwszym meczu.

– Powstrzymanie mistrzów świata – Thomasa Muellera oraz Mario Goetze’ego to nie jest zadanie, z którym radzi sobie każdy. Obrońca reprezentacji Polski zachwycił obserwatorów w meczu przeciwko niemieckiej drużynie – pisze Goal.com

Drugim piłkarzem, który tworzy parę stoperów jest defensor z Islandii – Ragnar Sigurdsson, lewą stronę wypełnia Johny Evans z Irlandii Północnej, a prawą zdominował doświadczony gracz z Chorwacji – Darijo Srna.

Poniżej całą najlepsza “11” drugiej kolejki:

 

Komentarze