EURO 2016: Znamy rywala “Biało-czerwonych” w walce o półfinał!

26 cze 2016, 00:00

Reprezentacja Polski w meczu 1/8 finału po niesamowitym horrorze pokonała po serii rzutów karnych Szwajcarię 5:4 i zameldowała się w najlepszej ósemce mistrzostw Europy! Po tym triumfie podopieczni Adama Nawałki ze spokojem czekali na kolejnego rywala…

Tym będą Portugalczycy z Cristiano Ronaldo na czele! Zawodnicy Fernando Santosa po nieporywającym widowisko pokonali faworyzowaną Chorwację po dogrywce, 1:0! Jedynego gola dopiero w 117. minucie strzelił Ricardo Quaresma dobijając strzał Ronaldo.

O tym jak nudne to było widowisko mogą mówić strzały celne na bramkę. Przez 90 minut żadna z drużyn nie zdołała skierować piłki w światło bramki! Dopiero w dogrywce Portugalczycy dwukrotnie dokonali wydawałoby się już niemożliwego, a jedna z tych prób zakończyła się bramką.