Strona główna Piłka nożna Europejski gigant zainteresowany Polakiem!

Europejski gigant zainteresowany Polakiem!

0
Foto: sampdoria.it

Polskie trio z Samdorii Genua- Dawid Kownacki, Bartosz Bereszyński oraz Karol Linetty rozgrywa fantastyczny sezon. Nic więc dziwnego, że naszymi rodakami zaczęły interesować się większe marki. Po rewelacjach transferowych z Bereszyńskim przyszedł czas na Kownasia o którego zabiega sam Juventus. 

Kilka dni temu pisaliśmy o zainteresowaniu ze strony SSC Napoli, Interu Mediolan oraz AS Romy osobą Bartosza Bereszyńskiego o czym możecie przeczytać tutaj.

Teraz przyszedł czas na jeszcze większą bombę. Według informacji które podaje włoski portal Sport Mediaset Juventus jest zainteresowany usługami Dawida Kownackiego. Odbyło się nawet spotkanie pomiędzy przedstawicielami Starej Damy i Samdporii na temat transferu trójki zawodników. Chodzi tutaj o Lucasa Torreirę, Denisa Praeta oraz właśnie byłego napastnika Lecha Poznań.

Dawid Kownacki w obecnym sezonie nie gra zbyt dużo, ale mimo tego udało mu się wykręcić fantastyczne liczby. Polak rozegrał łącznie zaledwie 256 minut i przez ten czas zdołał aż 6 razy pokonywać bramkarza rywali dokładając do tego jeszcze 2 asysty.

Komentarze