Rondon show w Anglii, Fabiański bezradny

14 gru 2016, 22:53

Swansea po 16. kolejkach tegorocznej edycji Premier League nadal jest w strefie spadkowej. Dziś zespołem silniejszym okazał się West Bromwich. Łukasz Fabiański rozegrał cały mecz.

Wczoraj Artur Boruc okazał się bohaterem Bournemouth, które pokonało 1-0 Leicester. Mniej szczęścia dzisiejszego wieczoru miał Łukasz Fabiański, który nie miał najmniejszych szans na pomoc swojej drużynie w uniknięciu porażki z zespołem z West Midlands.

W zasadzie spotkanie West Brom – Swansea można streścić jednym słowem – RONDON. Hat-trick zdobyty w 13. minut i było po meczu. Najpierw strzela w 50. po podaniu Philipsa, po godzinie gry trafia po asyście Brunta, który dogrywa mu 120 sekund później. W 85. minucie schodzi żegnany owacją na stojąco.

W 78. minucie gry, gola na otarcie łez strzela Routledge.

Łukasz Fabiański zagrał całe spotkanie, jednak nie był w stanie zatrzymać rozpędzonego Wenezuelczyka. Swansea przegrywa 9. spotkanie w sezonie. Obecnie zajmuje 16. miejsce w lidze.