Strona główna Piłka nożna Fabiański w Lidze Mistrzów? Trener portugalskiej drużyny chciał Polaka!

Fabiański w Lidze Mistrzów? Trener portugalskiej drużyny chciał Polaka!

0
Foto: Reuters

Po zakończeniu letniego okienka transferowego ciekawe słowa wypłynęły z utytułowanego portugalskiego klubu, jakim jest Benfica Lizbona. Jej trener – Bruno Lage stwierdził iż interesował się ściągnięciem do zespołu Łukasza Fabiańskiego.

Polski bramkarz od 1 lipca zeszłego roku jest golkiperem West Ham United, do którego trafił ze Swansea City. Dobra gra w nowym klubie zwróciła uwagę także portugalskich klubów, a konkretnie Benfiki Lizbona. Jak informuje portal “sport.pl” 34-latek mógł latem trafić właśnie do klubu ze stolicy Portugalii.

Dla uczestników Ligi Mistrzów priorytetem było ściągnięcie Jaspera Cillessena, jednak gdy to się nie udało (Holender trafił do Valencii) ich celownik nakierowany został na Polaka:

– Łukasz Fabiański był naszym drugim wyborem. Na szczęście nikt o tym nie wiedział. To znak, że dobrze wykonujemy swoją pracę. Niestety, pewnego dnia zorientowaliśmy się, że do transferu nie dojdzie. Fabiańskiego interesowała gra w Lidze Mistrzów, ale nie mogliśmy go zatrudnić ze względów finansowych – skomentował sprawę trener Benfiki Lizbona dla sport.pl. http://credit-n.ru/kreditnye-karty-blog-single.html

Komentarze