Fatalne wieści dla Lecha! Długa przerwa największej gwiazdy!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 11:54
24 lip 2017, 22:14

Najbliższe tygodnie nie będą dla Lecha łatwe. Darko Jevtić nie zagra przez co najmniej dwa miesiące. Jak poinformował klub z Poznania powodem jest kontuzja stawu skokowego.

Kluczowy zawodnik Kolejorzy doznał urazu podczas rewanżowego spotkania z Haugesund (2:0). Szwajcar zdobył bramkę z rzutu wolnego a kilkanaście minut później, po ostrym wejściu rywala, opuścił boisko. Jevtić nie wrócił już do gry w tym meczu.

Jest to szczególnie niepokojąca wiadomość dla Lecha. Szwajcar jest jednym z kluczowych zawodników w drużynie, w tym sezonie wystąpił w czterech meczach kwalifikacyjnych Ligi Europejskiej. Zdobył trzy bramki i zaliczył asystę.

Nie ulega wątpliwości, że Jevtić nie zagra podczas najbliższych meczów, jednak przy tego typu kontuzjach przerwa może potrwać dłużej niż dwa miesiące.