Reklama

FC Barcelona odpowie za zachowanie fanów. Komiczne konsekwencje finansowe

FC Barcelona zapłaci karę za zachowanie swoich kibiców przed meczem z Galatasaray Stambuł. Władze „Dumy Katalonii” będą musiały uiścić zadośćuczynienie finansowe w wysokości… 10 tysięcy euro.

Starcia z policją przed Camp Nou

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

FC Barcelona odpadła już z europejskich pucharów. Podopieczni Xaviego zaliczyli całkiem porządne występy w rozgrywkach Ligi Europy, ale zgubiła ich pycha. W ćwierćfinale zupełnie zlekceważyli Eintracht Frankfurt, przez co pożegnali się z dalszym uczestnictwem w LE.

Jednak rundę wcześniej „Blaugrana” wyeliminowała Galatasaray Stambuł. Wówczas doszło do rozróby z udziałem fanatyków katalońskiego zespołu. Przed Camp Nou doszło do zamieszek, które wszczęła grupa Boixos Nois. Kibice FC Barcelony starli się z policją i m.in. odpalili race, którymi miotali w kierunku służb porządkowych. Oprócz tego w użyciu była broń biała.

FC Barcelona zapłaci śmieszną karę

Jak informuje „TV3”, klub poniesie konsekwencje wspomnianych wydarzeń. „Duma Katalonii” uniknie ostrzejszych sankcji. Kara finansowa za rzeczony proceder to grzywna, która wyniesie zaledwie 10 tysięcy euro.

Fani FC Barcelony nie pierwszy raz organizują akcję przeciwko swojemu klubowi. Przed meczem z Eintrachtem Frankfurt masowo sprzedawali bilety zwolennikom niemieckiej ekipy. Obrazki z Camp Nou obiegły wtedy cały świat.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

FC Barcelona ze zgodą na remont Camp Nou. Klub czeka przeprowadzkaPodobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Reklama

Udostępnij

SOCIAL MEDIA

Reklama