FC Barcelona sprzedała udziały Barca Studios. Rejestracja Lewandowskiego lada moment?

Aktualizacja: sie 12 2022, 18:42
sie 12 2022, 14:29

Kataloński klub wydał oświadczenie, w którym poinformował, że dokonano sprzedaży 24,5% udziałów Barça Studios firmie Orpheus Media. Wartość transakcji wyniosła 100 mln euro. Pieniądze te mają zagwarantować rejestrację nowych piłkarzy FC Barcelony, a przede wszystkim Roberta Lewandowskiego.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

FC Barcelona zamknie sprawę rejestracji Lewandowskiego?

Pierwszy mecz sezonu w rozgrywkach ligowych Barca rozegra już w sobotę wieczorem. Tymczasem szereg piłkarzy z Lewandowskim, Raphinią i Dembele na czele czeka cały czas na rejestrację przez LaLigę.

Czwarta dźwignia finansowa, której finalizacja nastąpiła dziś, powinna rozwiązać problem niekorzystnego bilansu finansowego klubu i sprawić, że rejestracja będzie możliwa. Przynajmniej jeśli chodzi o kluczowych piłkarzy. Możliwe, że niektórzy będą musieli poczekać, aż dojdzie do porozumienia w sprawie zarobków de Jonga i odejścia Depaya oraz Umtitiego.

Obecnie właściwe organy LaLiga analizują dokumenty dostarczone przez FC Barcelonę i niebawem powinniśmy poznać decyzję dot. rejestracji Roberta Lewandowskiego i jego nowych kolegów. Przypomnijmy, że kapitan reprezentacji Polski już tydzień temu zapewniał, że zagra w pierwszym meczu przeciwko Rayo Vallecano.

FC Barcelona domyka również sprawę transferu Marcosa Alonso, który opuści Chelsea Londyn. Reprezentant Hiszpanii nie znalazł się w kadrze meczowej podczas pierwszej kolejki Premier League.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Problemy z rejestracją piłkarzy w LaLidze. Nie tylko FC Barcelona się męczy

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA