Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa FC Barcelona zainteresowana polskim bohaterem?

FC Barcelona zainteresowana polskim bohaterem?

0

Świetne występy na Mistrzostwach Europy we Francji, bardzo dobra gra w klubie, który zdobył dwa tytuły i wydaje się, że można spełnić swoje marzenia. Pogłoski głoszą, że FC Barcelona jest zainteresowana sprowadzeniem Michała Pazdana, który przeżywa ostatnio najlepsze dni w swoim życiu. 

Podstawowy obrońca warszawskiej Legii oraz reprezentacji Polski, przebojem wdziera się na czołowe miejsca europejskich rankingów stoperów. Wszystko za sprawą świetnej gry na Mistrzostwach Europy we Francji, na których Polska jeszcze nie straciła bramki. Pazdan po bataliach z Niemcami oraz Ukrainą, został ogłoszony Ministrem Obrony Narodowej i trafił na usta całej Europy.

Jest to dla niego dobra okazja do zmiany otoczenia, gdyż dzięki dobrej grze, Pazdana zauważa coraz więcej czołowych klubów, a wśród nich jest ponoć słynna FC Barcelona, która znana jest z kupowania zawodników po wielkich turniejach, w których osiągali status gwiazd. Teoretycznie można myśleć, że jest to jakiś żart, ale my bierzemy to zupełnie poważnie.

Hiszpański zespół po sezonie jest trochę rozbity, gdyż mieli swoje kryzysy i nie umieli szybko ich zażegnać. W takich momentach pomóc mogą właśnie mniej znani zawodnicy, na których nie ciąży żadna presja. Przykładem typowego walczaka jest właśnie Michał Pazdan, który ma bardzo bojowy charakter i nigdy nie odpuszcza.

Serwis www.transfermarkt.de wycenia Polaka na około 2 miliony euro.

Komentarze