FC Toruń wygrywa w hicie kolejki!

14 mar 2016, 23:25

FC Toruń pokonało 2:1 Gattę Active Zduńska Wola w hicie 19. kolejki polskie ligi futsalu.

W najciekawszym spotkaniu tej meczów drużyna FC Toruń podejmowała na własnej hali lidera rozgrywek Gattę Active Zduńska Wola.

Liderzy rozgrywek szybko bo już na początku pierwszej połowy objęli prowadzenie. Przez kolejne minuty kontrolowali przebieg spotkania i nie pozwalali na wiele gospodarzom.

Druga część gry przyniosła odmianę. Torunianie coraz śmielej atakowali bramkę gości, ale nie potrafili znaleźć sposobu na umieszczenie piłki w siatce. Bardzo często ograniczali się do strzałów z dystansu, które bez trudu bronił bramkarz Gatty.

Zmiana rezultatu nastąpiła dopiero w 37. minucie kiedy to Brazylijczyk z polskimi korzeniami – Cleverson Pelc-Fernandes doprowadził do remisu.

Chwilę później było już 2:1 dla gospodarzy, a bramkę dającą komplet punktów zdobył Marcin Mikołajewicz.

FC Toruń: Michał Wojciechowski (4), Cleverson Pelc-Fernandes (5), Robert Świtoń (6), Marcin Mikołajewicz (7), Sylwester Kieper (9), Mykola Morozow (10), Maciej Wołoszyn (11), Mateusz Waszak (13), Krzysztof Elsner (17), Patryk Szczepaniak (21), Michał Suchocki (23), Nicolae Neagu (27), Karol Czyszek (69), Nikodem Romanowski (99)

Gatta Active Zduńska Wola: Dariusz Słowiński (1), Krzysztof Adamski (4), Marcin Stanisławski (6), Mateusz Olczak (7), Emil Młynarczyk (9), Daniel Krawczyk (10), Igor Sobalczyk (11), Michał Marciniak (14), Michał Szymczak (49), Adam Miłosiński (77), Arkadiusz Szypczyński (99)