wtorek, 28 czerwca, 2022

Filar Pogoni od lipca będzie grał w Lechii!

To z pewnością będzie jeden z ciekawszych transferów w Lotto Ekstraklasie. Lechię Gdańsk latem wzmocni jeden z najważniejszych zawodników Pogoni Szczecin.

Mateusz Matras był jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników tego okienka transferowego. Pomocnikowi po sezonie kończy się kontrakt z „Portowcami”, przez co do nowego zespołu przejdzie na zasadzie wolnego transferu.

Klub ze Szczecina próbował zatrzymać Matrasa oferując mu w grudniu przedłużenie umowy, jednak piłkarz odrzucił ofertę. 26-latkiem zainteresowana była większość klubów Lotto Ekstraklasy z Legią Warszawa na czele. Ostatecznie wybór zawodnika padł na Lechię Gdańsk. Do aktualnego wicelidera ligi miałby trafić w lipcu.

Niewykluczone też, że działacze będą próbowali sprzedać go do Gdańska jeszcze podczas zimowego okienka transferowego, aby cokolwiek na nim zarobić.

W Pogoni Matras występuje od 2,5 roku, a w rundzie jesiennej obecnego sezonu był jednym z czołowych zawodników drużyny. Wystąpił w 17 spotkaniach ligowych, w których 4 razy trafił do siatki rywali.

 

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA