Strona główna Piłka nożna Fortuna I liga Flota Świnoujskie nad przepaścią!

Flota Świnoujskie nad przepaścią!

0

Czyżby to był początek końca 1-ligowej Floty Świnoujście!? Drużyna która od siedmiu lat występuje na zapleczu T-Mobile Ekstraklasy ma poważne problemy i bardzo realistyczne jest, że wycofa się z rozgrywek!

Wszystko zaczęło się od przypuszczań, które oskarżają Flotę o ustawianie spotkań po wodzą “trenerów”- Tudora Florina-Laurentiu i Ivana Valentina. PZPN oraz UEFA bada dokładnie spotkanie przeciwko niemieckiemu SV Babelsberg 03. Wtedy też Rumuni wystawili do składu 1-ligowca anonimowych zawodników, którzy ulegli rywalom 2:4.

Po tych wydarzeniach z klubu wycofał się główny i na dobrą sprawę jedyny inwestor, który również może być zamieszany w aferę. Ze stanowiska trenerów usunięci zostali również Florina-Laurentiu i Valentin. Zakaz pracy w klubie otrzymał również trzeci Rumun- Christian Stecher, który był odpowiedzialny za transfery.

– Jakiekolwiek oskarżenie, że mecz był ustawiony i powiązani z tym są trenerzy oraz Christian Stecher, jest dla nas niezrozumiałe. Nie ma żadnych dowodów. To dla nas bardzo trudny okres – powiedziała prezes I-ligowca Małgorzata Dorosz podczas spotkania z wybranymi dziennikarzami.

 

Komentarze