Fortuna I Liga: Bezbramkowy remis w Suwałkach

Aktualizacja: 27 sty 2023, 07:52
20 wrz 2019, 22:09

Nie doczekaliśmy się bramek w spotkaniu inaugurującym 10. kolejkę Fortuna I Ligi. Wigry Suwałki zremisowały 0:0 ze Stomilem Olsztyn.

W pierwszej odsłonie meczu najlepszą okazję do wyprowadzenia swojej drużyny na prowadzenie miał Artur Siemaszko ze Stomilu. Piłka po jego uderzeniu minimalnie minęła jednak bramkę rywala. W 77. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Sobczak, ale sędzia dopatrzył się w tej akcji pozycji spalonej i gola nie uznał. Wigry odpowiedziały w 82. minucie, kiedy dogodną okazję do strzelenia bramki miał Aftyka, który jednak trafił w słupek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Wigry Suwałki 0:0 Stomil Olsztyn

Wigry Suwałki: Kąkolewski – Sołdecki, Aftyka, Sabiłło, Matuszewski, Huertas, Bartczak, Piekarski (72. Żebrakowski), Karankiewicz, Sosnowski (63. Ozga), Sauczek

Stomil Olsztyn: Skiba – Kubań, Lech (75. Cetnarski), Sobczak, Siemaszko (65. Skrzecz), Gancarczyk, Bucholc, Hajad, Gancarczyk, Tarasenko, Biedrzycki