Fortuna I liga: Niespodzianka w Suwałkach, domowa wygrana ŁKS-u Łódź

11 sie 2018, 18:45

Wigry Suwałki dość niespodziewanie przegrały na własnym stadionie z Chrobrym Głogów 0:1, a pierwsze domowe zwycięstwo zaliczył ŁKS Łódź, który pokonał 1:0 Stomil Olsztyn.

Od pierwszych minut to zespół z Suwałki przeważał i próbował zdobyć bramkę jednak w ostatnich sekundach pierwszej połowy dość niespodziewanie na prowadzenie wyszli przyjezdni. Prostą stratę przed własnym polem karnym zanotował jeden z zawodników Wigier co wykorzystali goście, którzy za sprawą Kowalczyka wyszli na prowadzenie.

Wigry Suwałki – Chrobry Głogów 0:1 (0:1)
Kowalczyk 45

ŁKS Łódź pokonał na własnym stadionie Stomil Olsztyn 1:0, a bramkę na wagę kompletu punktów w 56. minucie zdobył Maksymilian Rozwandowicz. Dla gości była to pierwsza porażka w obecnym sezonie, a dla gospodarzy pierwsze zwycięstwo na własnym obiekcie.

ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)