Fortuna I Liga: Olimpia Grudziądz lepsza od Stomilu

Aktualizacja: 19 sty 2023, 11:35
6 paź 2019, 21:16

W spotkaniu kończącym 12. serie spotkań Fortuny I Ligi Olimpia Grudziądz pokonała na własnym stadionie Stomil Olsztyn 1:0, a bramkę na wagę trzech punktów na początku spotkania zdobył Ariel Wawszczyk.

Spotkanie nie mogło lepiej rozpocząć się dla gospodarzy, którzy już w czwartej minucie wyszli na prowadzenie po bramce Ariela Wawszczyka. W kolejnych minutach oba zespoły stwarzały sobie sytuację do zdobycia gola jednak za każdym razem brakowało precyzji. W ostatnich minutach spotkania to Stomil osiągnął przewagę i mógł doprowadzić do wyrównania jednak znakomicie w bramce spisywał się Łukasz Sapela. Zespół z Olsztyn oddał w tym spotkaniu 13 celnych uderzeń i ani razu nie znalazł drogi do bramki Olimpii.

Olimpia Grudziądz – Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)