Strona główna Piłka nożna Fortuna I Liga: Olimpia wywozi z Suwałk komplet punktów!

Fortuna I Liga: Olimpia wywozi z Suwałk komplet punktów!

0
Fortuna 1 liga

Olimpia Grudziądz wygrała na wyjeździe z Wigrami Suwałki w ramach 22. kolejki Fortuna I Ligi. Dla podopiecznych Jacka Trzeciaka był to udany rewanż za ubiegłotygodniowy blamaż ze Stalą. 

Pierwsza bramka dla Olimpii padła w 20. minucie rywalizacji. Po dośrodkowaniu w pole karne doszło do sporego zamieszania, w którym najlepiej odnalazł się Jose Embolo i umieścił piłkę w siatce z niewielkiej odległości. Gospodarze zdołali jednak szybko odpowiedzieć na utratę gola. Już w 25. minucie bramkę po uderzeniu głową zdobył Cezary Sauczek, pokonując bezradnego Sapelę.

Decydujące trafienie na wagę trzech punktów w tym meczu zanotował w 80. minucie Sebastian Kamiński. Tym samym Wigry poniosły czwartą ligową porażkę z rzędu, która utwierdziła ich w strefie spadkowej.

Wigry Suwałki 1:2 Olimpia Grudziądz
25. Sauczek – 20. Embolo, 80. Kamiński

Wigry Suwałki: Balawejder – Król (M), Dobrotka, Matuszewski (M), Cornudella, Najem, Najemski (K), Bartczak, Sauczek, Czułowski, Wełniak (M)
Rezerwowi: Kąkolewski, Gierach, Sołdecki, Nowak, Ozga, Żebrakowski, Adamec, Wasilewski, Gojko

Olimpia Grudziądz: Sapela – Wawszczyk, Kamiński, Duriska, Kona, Handzlik, Ciechanowski (K), Medfai, Frelek, Embalo, Bogusławski
Rezerwowi: Lewandowski, Mariano, Maloku, Janczukowicz, Szywacz, Janiak, Haaren

http://credit-n.ru/offers-credit-card/ren-drive-365-credit-card.html

Komentarze