Fortuna I Liga: Pięć bramek w Nowym Sączu, wygrana gospodarzy

Aktualizacja: 19 sty 2023, 11:16
27 wrz 2019, 19:26

Bardzo dobre spotkanie obejrzeli kibice w Nowym Sączu gdzie miejscowa Sandecja pokonała Chrobrego Głogów 3:2 w spotkaniu 11. kolejki Fortuny I Ligi.

Spotkanie idealnie rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy już na początku spotkania wyszli na prowadzenie po bramce Damiana Chmiela. Sandecja podwyższyła prowadzenie tuż przed przerwą, a na listę strzelców wpisał się Kamil Ogorzały. W drugiej części spotkania to miejscowi stwarzali sobie sytuację do zdobycia gola jednak w 74.minucie bramkę kontaktową zdobył Oliver Praznovsky, a pięć minut później do remisu doprowadził Michał Ilków-Gołąb. W ostatnich minutach Sandecja zaatakowała i na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry bramkę samobójczą zdobył Oliver Praznovsky.

Sandecja Nowy Sącz – Chrobry Głogów 3:2 (2:0)