Fortuna I liga: Podział punktów w Niecieczy, wygrana GKS-u 1962 Jastrzębie

24 paź 2018, 19:56

W pojedynku sąsiadów z tabeli GKS 1962 Jastrzębie pokonał 2:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała. Podziałem punków zakończyło się spotkanie Bruk-Betu Termalici Nieciecza ze Stomilem Olsztyn.

W Jastrzębiu to gospodarze wyszli na prowadzanie, a bramkarza rywali w 39.minucie pokonał Kamil Adamek. Na początku drugiej części spotkania drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartka został ukarany obrońca Podbeskidzia, Modelski. Dość niespodziewanie przyjezdni w 57.minucie doprowadzili do wyrównania. Wynik spotkania w 88.minucie ustalił Adam Żak zapewniając gospodarzą trzy punkty.

GKS 1962 Jastrzębie – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 (1:0)

Adamek 39, Żak 88 – Jaroch 57

Pojedynek dwóch zespołów z dolnych rejonów tabeli zakończył się remisem. Na prowadzenie w 53.minucie wyszedł spadkowicz z Lotto Ekstraklasy dla którego bramkę zdobył Roman Gergel. Na pięć minut przed zakończeniem spotkania bramkę na wagę punktów dla Olsztynian zdobył Miłosz Trojak.

Bruk-Bet termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn 1:1 (1:1)