Fortuna I liga: Podział punktów w Suwałkach, wygrana ŁKS-u Łódź

14 wrz 2018, 19:46

W pierwszych dzisiejszych spotkaniach 10.kolejki Fortuny I ligi Wigry Suwałki zremisowały z Wartą Poznań, a ŁKS Łódź wywiózł komplet punktów z Niepołomic pokonując miejscową Puszcze 2:0.

Wynik spotkania w 66.minucie otworzył Martin Adamec wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie. Na dziewięć minut przed zakończeniem spotkania do wyrównania doprowadził Adrian Cierpka, który pokonał Laskowskiego uderzeniem z dystansu.

Wigry Suwałki – Warta Poznań 1:1 (0:0)
Adamec 66 – Cierpka 81

W pojedynku dwóch zespołów z dolnej cześci tabeli Puszcza Niepołomice uległa na własnym obiekcie ŁKS-owi Łódź 2:0. Na pierwszą bramkę kibice zgromadzeni na stadionie musieli czekać do 68.minuty gdy sytuacje sam na sam wykorzystał Patryk Bryła. Wynik spotkania sześć minut przed zakończeniem spotkania ustalił Dani Ramirez.

Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź 0:2 (0:0)