Fortuna I liga: Raków się nie zatrzymuje! Tym razem pokonał Odrę Opole

2 gru 2018, 14:46

Raków Częstochowa pokonał w 21. kolejce Fortuna I ligi Odrę Opole 2:0 i wykonał kolejny krok w stronę awansu do LOTTO Ekstraklasy. Dla podopiecznych Marka Papszuna było to już 14 zwycięstwo w obecnym sezonie.

W pierwszej połowie pomimo przewagi Rakowa nie doczekaliśmy się żadnej bramki. Prowadzenie lider I ligi uzyskał dopiero w 68. minucie za sprawą trafienia Tomasa Petraska. Wynik meczu w 85. minucie ustalił Petr Schwarz, który wykorzystał rzut karny.

Odra Opole 0:2 Raków Częstochowa

68. Petrasek, 85. Schwarz (kar.)

Odra Opole: Weinzettel – Janasik, Baranowski, Szota, Brusiło – Janus (84. Mikinic), Moder, Habusta (22. Żemło), Bonecki, Rybicki (84. Wodecki) – Skrzypczak

Raków Częstochowa: Gliwa – Petrasek, Niewulis, Domański (57. Szczepański), Malinowski, Kościelny, Schwarz, Listkowski, Zachara (74. Radwański), Kun, Lewicki (88. Musiolik)