Strona główna Piłka nożna Fortuna I Liga: Skowronek zwolniony ze Stali Mielec, nowy trener już na...

Fortuna I Liga: Skowronek zwolniony ze Stali Mielec, nowy trener już na miejscu!

0
Fortuna 1 liga

Zmiana, której mało kto mógł się spodziewać miała dziś miejsce w trzeciej drużynie Fortuna I Ligi – Stali Mielec. Zarząd klubu zdecydował się zwolnić dotychczasowego trenera – Artura Skowronka mimo dobrych wyników zespołu. Jego następcą od dziś jest Dariusz Marzec.

Ściągnięciem Artura Skowronka w swoje szeregi była zainteresowania w ostatnim czasie Wisła Płock, jednak transfer ten nie doszedł do skutku i do dziś 37-latek pozostawał na stanowisku szkoleniowca Stali Mielec.

Zarząd klubu w dniu dzisiejszym zdecydował się jednak na odsunięcie go od pracy z zespołem, a na jego miejsce ściągnięto Dariusza Marca, który jeszcze jako czynny gracz występował w takich klubach jak: Wisła Kraków, GKS Katowice czy Górnik Zabrze. Za granicą grał też na Cyprze w AE Larisa. Jako szkoleniowiec nie ma on dużego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu zespołów na poziomie równym I Lidze, był trenerem grup młodzieżowych Wisły Kraków, a także asystentem trenera w Górniku Łęczna oraz szkoleniowcem KKS Kalisz.

Artur Skowronek został zwolniony po pracy z zespołem od czerwca 2018 roku, pod jego wodzą Stal pokonała w ostatniej kolejce Fortuna I Ligi GKS Bełchatów 1-0 i dzięki temu plasuje się na trzeciej lokacie w lidze.

https://twitter.com/fksstalmielec/status/1175857901929402370 http://credit-n.ru/offers-zaim/4slovo-bystrye-zaymi-online.html

Komentarze