Fortuna I liga: Szlagier na remis, niespodzianka w Niepołomicach!

24 paź 2018, 19:44

W meczu 14. kolejki Fortuny Lotto Ekstraklasy Puszcza Niepołomice dość niespodziewanie pokonała 1:0 Sandecje Nowy Sącz. Dwie bramki zobaczyli kibice w Częstochowie gdzie miejscowy Raków podzielił się punktami z ŁKS-em Łódź.

W Niepołomicach bramkę na wagę zwycięstwa w 21.minucie zdobył Hubert Tomalski. Dzięki zwycięstwu Puszcza awnasowała na czwarte miejsce i do miejsca premiowanego awansem do Lotto Ekstraklasy traci cztery oczka.

Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz 1:0 (1:0)
Tomalski 21

W najciekawszym spotkaniu kolejki lider tabeli Raków Częstochowa zremisował 1:1 z zajmującym trzecie miejsce ŁKS-em Łódź. Na prowadzenie Łodzian w 14.minucie wyprowadził Rafał Kujawa dla, którego było to czwarte trafienie w sezonie. Gospodarze do wyrównania doprowadzili w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry gdy Michała Kołba z rzutu karnego pokonał Arkadiusz Kasperkiewcz.

Raków Częstochowa – ŁKS Łódź 1:1 (0:1)