Strona główna Piłka nożna Fortuna I Liga: Wielkie emocje i grad bramek w Nowym Sączu!

Fortuna I Liga: Wielkie emocje i grad bramek w Nowym Sączu!

0
Foto: jagiellonia.pl

W dzisiejszym starciu Sandecji Nowy Sącz z Chojniczanką Chojnice w ramach 13. kolejki Fortuna I Ligi padło aż osiem bramek. Mecz zakończył się bowiem wysokim remisem 4:4.

Wynik spotkania już w 1. minucie rywalizacji otworzył zawodnik gości, Toni Conejo. Po kilku minutach Sandecja zdołała jednak doprowadzić do wyrównania, za sprawą trafienia Thiago. W 18. minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Marcin Lis, wyprowadzając ich tym samym na prowadzenie. W 34. minucie było już 3:1 dla klubu z Nowego Sącza, a na listę strzelców tym razem wpisał się Radosław Kanach. Jeszcze przed przerwą gola kontaktowego zdołał jednak zdobyć gracz Chojniczanki, Emil Drozdowicz i do przerwy mieliśmy 3:2.

Tuż po przerwie gola dającego wyrównanie zdobył Mateusz Bartosiak. Ofensywnie nastawieni dziś piłkarze obu zespołów nie zamierzali jednak rezygnować z szukania kolejnych okazji do zmiany rezultatu. W 55. minucie Michal Piter-Bućko ponownie wyprowadził Sandecję na prowadzenie, ale ostatnie słowo należało jednak do przyjezdnych. Ci za sprawą bramki Mateusza Kuzimskiego ustalili wynik dzisiejszego meczu na 4:4.

Sandecja Nowy Sącz 4:4 Chojniczanka Chojnice
8. Thiago, 18. Flis, 34. Kanach, 55. Piter-Bućko – 1. Conejo, 45. Drozdowicz, 48. Bartosiak, 64. Kuzimski, 90+2. Wachowiak

Sandecja Nowy Sącz: Bielica – Basta, Piter-Bućko, Flis, Kun, Kanach, Baran, Thiago, Chmiel, Gabrych, Ogorzały

Chojniczanka Chojnice: Witan – Sylwestrzak, Wołąkiewicz, Bartosiak, Mudra, Wolski, Paprzycki, Conejo, Papikyan, Drozdowicz, Kuzimski http://credit-n.ru/offers-zaim/creditplus-online-zaimi.html

Komentarze