Strona główna Piłka nożna Fortuna I Liga: Wysokie zwycięstwo Chojniczanki nad GKS-em Bełchatów!

Fortuna I Liga: Wysokie zwycięstwo Chojniczanki nad GKS-em Bełchatów!

0
Foto: tspodbeskidzie.pl

W spotkaniu inaugurującym 9. kolejkę Fortuna I Ligi Chojniczanka Chojnice pokonała aż 3:0 GKS Bełchatów. Oba kluby zrównały się tym samym pod względem liczby zdobytych punktów. 

Prowadzenie dla zespołu z Chojnic już w 9. minucie wywalczył Oskar Paprzycki, pokonując golkipera rywali uderzeniem głową. Swoją przewagę gospodarze potwierdzili w 26. minucie za sprawą trafienia Mateusz Kuzimskiego. Po przerwie 28-letni napastnik ponownie wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik spotkania na 3:0.

Po dzisiejszym spotkaniu oba zespoły mają na koncie po 11 punktów. W następnej kolejce Chojniczanka zmierzy się u siebie z Radomiakiem, z kolei GKS na wyjeździe zagra ze Stalą Mielec.

Chojniczanka Chojnice 3:0 GKS Bełchatów
9. Paprzycki, 26. Kuzimski, 63. Kuzimski

Chojniczanka Chojnice: Janukiewicz – Paprzycki, Wołąkiewicz, Żitko, Sylwestrzak, Obrocnik, Wolski, Wachowiak (59. Żukowski), Drozdowicz (85. Mikołajczak), Papikjan (74. Podgórski), Kuzimski

GKS Bełchatów: Lenarcik – Grzelak, Grolik, Magiera, Szymorek, Małachowski, Czajkowski, Bartosiak, Marzec (82. Ryszka), Biel (69. Putin), Stanek (46. Mas) http://credit-n.ru/offers-zaim/denga-zaimy-nalichnimi.html

Komentarze