Fortuna I Liga: Zwycięstwo głogowian u siebie

Aktualizacja: 23 sty 2023, 14:26
5 cze 2020, 22:03

W piątkowy wieczór Chroby Głogów podejmował u siebie GKS Bełchatów.

Starcie drużyn walczących o odskoczenie od strefy spadkowej

Po pierwszej połowie górą byli gospodarze, choć to goście jako pierwsi stworzyli sobie groźną sytuację.

Wśród ciekawych akcji jest sytuacja z 11. minuty, kiedy to zrobiło się groźnie pod bramką gospodarzy, kiedy to po uderzeniu Thiakane ręką zagrywał któryś z obrońców z Głogowa, lecz arbiter nie zdecydował się na odgwizdanie przewinienia.

Gola na 1:0 zdobył w 43. minucie Adrian Benedyczak, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i pewnie pokonał Lenarcika.

Po przerwie, w 50. minucie znów próbował Thiakane, lecz tym razem wysoko nad poprzeczką.

Mimo starań, goście nie zdołali odwrócić rezultatu i 3 pkt zostają w Głogowie. Tym samym miejscowy Chroby ma na koncie 30 pkt.

Żółte kartki obejrzeli Sierczyński i Kołodziejski z Bełchatowa oraz Stolc i Pazanovsky z Głogowa.

Fortuna I Liga; 05.06.2020 r.                                                                                      Chrobry Głogów 1:0 GKS Bełchatów                                                                              43′ Benedyczak