Fortuna I liga: Zwycięstwo Odry Opole, kolejna porażka GKS-u Katowice!

14 wrz 2018, 20:46

Aspirujący przed sezonem do awansu GKS Katowice po raz kolejny nie zachwycił i zremisował na wyjeździe bezbramkowo z Chrobrym Głogów. Pewne zwycięstwo w Opolu odniosła Odra, która pokonała 4:1 spadkowicza z Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalice Nieciecza.

GKS Katowice, który przed rozpoczęciem sezonu był jednym z faworytów do awansu po raz kolejny zawiódł swoich kibiców. Podopieczni Jacka Paszulewicza przegrali w Głogowie z miejscowym Chrobrym 0:2 i po dziewięciu rozegranych spotkaniach zajmują miejsce w strefie spadkowej. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 87.minucie gdy na listę strzelców wpisał się Bartosz Machaj, a w doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Damian Kowalczyk

Chrobry Głogów – GKS Katowice 1:0 (0:0)
Machaj 87

Spotkanie pomiędzy Odrą Opole, a Bruk-Betem Termalica Nieciecza idealnie rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy za sprawą Janusa już w szóstej minucie spotkania wyszli na prowadzenie. Przed zakończeniem pierwszej cześć spotkania do wyrównania doprowadził Gutkoviskis jednak w 51.minucie Odra po raz drugi wyszła na prowadzenie.W 66.minucie po raz trzeci piłkę z siatki musiał wyciągać Gostomski, a wynik spotkania w 85.minucie ustalił Jakub Moder.

Odra Opole – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4:1 (1:1)