[FOTO] Kontuzja Grzegorza Krychowiaka! Polak brutalnie nadepnięty przez rywala

Aktualizacja: 31 sty 2018, 23:16
31 sty 2018, 21:55

Grzegorz Krychowiak znajduje się w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie. Reprezentant Polski na dobre wrócił do składu West Bromwich Albion, lecz dzisiejszego meczu z Manchesterem City nie będzie raczej miło wspominał. 28-latek jeszcze przed przerwą opuścił boisko z urazem.

“Krycha” już w pierwszych minutach meczu został brutalnie nadepnięty przez Fernandinho. Kadrowicz Adama Nawałki co prawda grał jeszcze później przez niemal pół godziny, lecz w 33. minucie podjęto decyzję o zmianie. Polaka na placu gry zastąpił Gareth Barry.

Starcie WBA z liderem Premier League zakończyło się rezultatem 3:0 dla “Obywateli”. Wynik otworzył wspomniany Fernandinho, który za atak w nogę Krychowiaka nie ujrzał nawet kartki. W drugiej połowie piłkę w siatce umieścili jeszcze Kevin De Bruyne oraz Sergio Agüero.