Futsal: Kolejne pewne zwycięstwo Rekordu w Lidze Mistrzów!

5 paź 2018, 20:09

Po zwycięstwie w pierwszej kolejce II fazy grupowej Ligi Mistrzów nad łotewskim Nikarsem Ryga tym razem Rekord Bielsko-Biała pokonał niemiecki Hohenstein-Ernstthal 5:1 i jest bardzo bliski awansu do kolejnej rundy.

Polski zespół rozpoczął od zdobycia bramki już w pierwszej minucie jednak rywale odpowiedzieli w ósmej minucie za sprawą Marko Hudaceka. W 22.minucie drugą bramkę dla bielszczan zdobył Budniak wyprowadzając mistrzów Polski na prowadzenie. Sześć minut później wynik podwyższył Popławski. Czwarte trafienie padło łupem Michała Marka, a wynik spotkania ustalił Ołeksandr Bodnar.

Rekord Bielsko-Biała – Hohenstein-Ernstthal 5:1
Budniak 1, 22, Popławski 28, Marek 38, Bodnar 40 – Hudacek 8

Po dwóch kolejkach Rekord jest liderem tabeli z kompletem zwycięstw i jest bardzo blisko awansu do III fazy grupowej Ligi Mistrzów (awans wywalczy zwycięzca).