Futsal: Polacy nie sprostali faworyzowanej Brazylii

16 kwi 2019, 20:38

W drugim towarzyskim spotkaniu reprezentacja Polski w futsalu przegrała w Bydgoszczy z Brazylią 2:7.

Spotkanie rozpoczęło się dość niespodziewanie od prowadzenia Biało-Czerwonych po bramce w czwartej minucie Roberta Gładczaka. Brazylijczycy odpowiedzieli jednak czterema bramkami zdobytymi w osiemnaście minut wychodząc na trzy bramkowe prowadzenie, Polacy odpowiedzieli trafieniem Mikołaja Zastawnika w 28.minucie. Kolejne bramki Polacy tracili między 30, a 32 minutą gdy trzykrotnie piłkę z siatki musiał wyciągać Michał Kałuża.

Pierwsze spotkanie rozegrane w Koszalinie zakończyło się zwycięstwem Brazylii 5:1.

Polska – Brazylia 2:7 (1:2)

Bramki: Gładczak 4, Zastawnik 28 – Gadeia 7, Daniel 19, 24, Bateria 25, Ferrao 30, 31, Marlon 32

Polska: 1. Michał Kałuża, 12. Bartłomiej Nawrat – 2. Michał Kubik, 3. Karol Czyszek, 4. Dominik Wilk, 5. Robert Gładczak, 6. Piotr Łopuch, 7. Mikołaj Zastawnik, 8. Dominik Solecki, 9. Tomasz Lutecki, 11. Sebastian Leszczak, 13. Tomasz Kriezel, 14. Michał Marek, 15. Sebastian Grubalski

Brazylia: 1. Guitta, 2. Roncaglio, 4. Rafel Rato, 6. Daniel, 7. Bateria, 8. Leo Santana, 9. Ferrao, 11. Fernando, 12. Paradynski, 13. Gadeia, 14. Marlon, 15. Fits